• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Відбувся VII Міжнародний конкурс "Арт-Домінанта"

Відбувся VII Міжнародний конкурс "Арт-Домінанта"

2019-04-10

З 3 по 7 квітня 2019 року в Харкові відбувся вже VІІ Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта», який став яскравою подією в мистецькому житті нашої країни.Конкурс проводиться Харківським обласним відділенням Національної всеукраїнської музичної спілки, Харківським національним педагогічним університетом імені Г. С. Сковороди та Благодійним фондом «Харківські асамблеї» за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, Департаменту культури Харківської міської ради, Державного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв України.

Конкурсні прослуховування відбувались на базі кількох навчальних закладів:

• ХНПУ імені Г. С. Сковороди

• ДМШ №5 імені М. А. Римського-Корсакова

• ДМШ №13 імені М. Т. Коляди

• КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»

Конкурс «Арт-Домінанта» є одним з найбільших і авторитетних музичних форумів виконавців на народних інструментах, проводиться в різних номінаціях (солісти, ансамблі, оркестри) і вікових категоріях та охоплює усі щаблі музичної освіти – від учнів шкіл естетичного виховання до студентів ВНЗ усіх рівнів акредитації та викладачів закладів культури і мистецтв.

У 2019 р. у Конкурсі взяли участь представники з усіх областей України та зарубіжжя: 370 солістів, 86 ансамблів та 8 оркестрів.

У рамках Конкурсу традиційно відбулись концерти, творчі зустрічі за участю провідних педагогів, виконавців, діячів культури і мистецтв. Зокрема:

4 квітня 2019 р., о 16:00 у великій залі Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського відбулась «Творча зустріч із Маестро» за участю заслуженого діяча мистецтв України, почесного голови журі Конкурсу, виконавця-баяніста, педагога, композитора Володимира Зубицького (Ланчіано, Італія). У концерті прозвучали авторські оригінальні твори композитора для бандури у виконанні лауреатів конкурсу «Арт-Домінанта» різних років, бандуристів з Харкова, Полтави, Чернігова, Чернівців.

5 квітня 2019 р., о 18:30 у Харківській обласній філармонії відбувся «Гранд-Концерт» у рамках проведення VII Міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта» за участю лауреатів конкурсу різних років, членів журі – представників різних навчальних закладів України та зарубіжжя.

ФОТО
ВІДЕО


Контакти:
Сайт
E -mail: info@artdominanta.com
Сторінка facebook
Instagram

Телефони: +38(050) 605-20-69; +38(050) 593-85-89


Галерея "артдомінанта2019"

Кiлькiсть переглядiв: 323